Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » Czas na powrót do gry – wznawiamy działalność
CZAS NA POWRÓT DO GRY

Czas na powrót do gry – wznawiamy działalność

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 13 grudnia 2019 w kategoriach: Aktualności

Długo nas tu nie było, oj długo… Ale koniec tego dobrego, czas wracać do gry 😀 Tak kochana społeczności, wracamy z realizowaniem głównego przesłania strony, czyli Informacji o grach z serii Gothic i wiadomości ze świata gry (a zwłaszcza to drugie). CZAS NA POWRÓT DO GRY!

My, jednoosobowa administracja w postaci Arcymaga Robara (fajnie się tak pisze w liczbie mnogiej), zauważyliśmy, że sporo się działo w świecie gry! I cieszy to nas niezmiernie!

Dobra, koniec tej 2 osoby liczby mnogiej. Planowałem wrócić z nowym contentem na stronę w wakacje, ale się nie udało. Za to został wdrożony spersonalizowany specjalnie dla strony nowy motyw graficzny. Od tej pory każdy dział, czy to część gry, czy kategoria pokroju Ciekawostek, Machinimy, Modyfikacji. Czy Muzyki (remixy i Gothic RAPy).

Z nowym motywem mogliście się zapoznać mniej więcej od Sierpnia. Został on zaprojektowany z myślą o klimacie gry (mniej więcej).

I wszystko ładnie, pięknie… ale jest JEDEN i to bardzo duży problem. Mianowicie sam nie mam po prostu czasu na ogarnianie CAŁEJ strony i poszukiwanie aktualności. Między innymi dlatego rok temu zrezygnowałem z aktualności dotyczących Gothicowej Machinimy.

Potrzebuję w tym pomocy! Jeżeli by znalazł się ktoś chętny za skromne Innos zapłać, to proszę o kontakt czy to przez Facebook, czy wiadomość e-mail.

Przy okazji pragnę podziękować za liczne polubienia FanPage strony na Facebooku, których jest coraz więcej, mimo że praktycznie od zawsze nic tam nie zamieszczam 😀 . Jest to dla mnie wyraźny sygnał, że strona nadal jest potrzebna i czynnik motywujący.

Ale koniec już tego wykładu. Na koniec pragnę wszystkich gorąco pozdrowić i niech Innos ma Was w swojej opiece, a Adanos udzieli błogosławieństwa!

Arcymag Robar


A tu specjalna część dla wyszukiwarki Google, by była szczęśliwa: CZAS NA POWRÓT DO GRY!, CZAS NA POWRÓT DO GRY!