Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Robert Makłowicz w Gothic Remake? Fani wystąpili z petycją by udzielił głosu dla Snafa
Robert Makłowicz w Gothic Remake

Robert Makłowicz w Gothic Remake? Fani wystąpili z petycją by udzielił głosu dla Snafa

Opublikowano przez Administrator dnia 15 sierpnia 2023 w kategoriach: Gothic Remake, Aktualności

Robert Makłowicz w Gothic Remake? Marzenie wielu fanów serii gier Gothic może właśnie przejść do historii – a wszystko za sprawą nietypowej inicjatywy. W nadchodzącym remake’u tej kultowej produkcji postać Snafa, kucharza z gry, miałaby zyskać wyjątkowego głosu. Kto miałby towarzyszyć nam w kulinarnej odsłonie świata Gothic? To pytanie zrodziło oryginalny pomysł, którym zainteresowani postanowili podzielić się ze światem.

Niezwykły Pomysł Fanów

Zaledwie kilka dni temu odświeżono atmosferę wokół Gothic Remake dzięki prezentacji nowego zwiastuna podczas THQ Nordic Digital Showcase. To idealny moment dla polskich graczy, aby wyrazić swoje nadzieje dotyczące naszej rodzimej wersji gry. Wśród nich znaleźli się również fani, którzy mieli szczególny pomysł dotyczący postaci Snafa.

Na platformie Petycjeonline.pl pojawiła się inicjatywa, która miała zdobyć uwagę i serca nie tylko twórców, ale także jednej wyjątkowej osobistości. Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, byłby głosem kucharza Snafa w polskiej wersji gry. W opisie petycji czytamy:

Otwieram petycję, której celem jest przykucie uwagi oraz przekonanie wybitnego polskiego filantropa, podróżnika i krytyka kulinarnego, Pana Roberta Makłowicza, do użyczenia swojego głosu dla postaci kucharza Snafa z gier Gothic oraz Gothic 2 Noc Kruka w polskiej wersji językowej. Zwracamy się też z prośbą do twórców Gothic Remake, zarządu studia THQ Nordic, aby również zaangażowali się w naszą inicjatywę i zatrudnili do roli Snafa jako aktora głosowego Pana Makłowicza w polskiej wersji językowej, w przypadku Jego zgody.

https://www.petycjeonline.com/pan_robert_makowicz_nowym_gosem_snafa

Robert Makłowicz w Gothic Remake? TO MA SZANSE SIĘ UDAĆ

Pomysł, choć może brzmieć nietypowo, wydaje się być godny zainteresowania. Makłowicz, ze względu na swoją profesję i popularność, zdaje się być idealnym kandydatem na wcielenie się w rolę Snafa. Nie mamy jeszcze informacji o polskim dubbingu Gothic Remake, ale wiemy, że gra zyska polską wersję językową. Petycja zebrała ponad 3400 podpisów, a to tylko początek.

Choć idea może być odważna, to warto zaznaczyć, że w świecie cyfrowym niemal wszystko jest możliwe. Fenomen Makłowicza, jego popularność oraz zdolność Internetu do tworzenia nieoczekiwanych zjawisk pokazują, że nawet taki pomysł ma szansę zaistnieć. Niezależnie od wyniku tej inicjatywy, już teraz budzi ona zainteresowanie i pozytywne emocje wielu fanów serii.

Nadchodzący Remake

Oczekiwania wobec Gothic Remake rosną, a my z niecierpliwością czekamy na premierę. Produkcja pojawi się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz na PC. Niezależnie od tego, czy Robert Makłowicz ostatecznie użyczy swojego głosu w grze, inicjatywa fanów pokazuje, jak wielka jest pasja i zaangażowanie społeczności w tworzenie swojego ulubionego tytułu.

Robert Makłowicz w Gothic Remake to marzenie, które przybliża się ku realizacji dzięki niezwykłej inicjatywie fanów. Czekamy z niecierpliwością, aby dowiedzieć się, czy ten unikalny pomysł stanie się rzeczywistością, dodając jeszcze więcej charakteru i niespodzianek do już wyczekiwanej produkcji.

Podpisać się pod petycją, możesz na stronie: https://www.petycjeonline.com/pan_robert_makowicz_nowym_gosem_snafa

#Robert Makłowicz w Gothic Remake, #RobertMakłowiczwGothicRemake