Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » » » » » Złote Innosy 20/21 – Zapisy rozpoczęte
Złote Innosy 20/21 - Zapisy rozpoczęte

Złote Innosy 20/21 – Zapisy rozpoczęte

Opublikowano przez Administrator dnia 6 grudnia 2021 w kategoriach: Machinima, Aktualności, Film poważny, Gothic RAP, Komedia, Muzyka, Sklejanka

Na kanale Złote Innosy w serwisie YouTube, został opublikowany materiał filmowy, o nazwie Złote Innosy 20/21 – Zapisy. Oznacza to, że po roku przerwy, na arenę powraca plebiscyt, w którym Fani gry Gothic i Gothicowej Machinimy wybierają najlepsze produkcje, w tej edycji z lat 2020-2021.

Aktualnie są prowadzone zapisy, głosowanie odbędzie się niebawem. Oczywiście poinformujemy Was o tym, gdy tylko twórcy zamieszczą taką informację.

Złote Innosy 20/21 – zasady zgłaszania

Zasady cytowane bezpośrednio z komentarza spod filmu, znajdującego się poniżej. Prosimy nie wiązać strony GothicGame

 1. ZGŁASZACIE SIĘ ZARÓWNO Z FILMAMI Z ROKU 2020 JAK I 2021.
 2. W każdej kategorii (poza reżyserem, wiadomo) można zgłosić swoich maksymalnie dwóch kandydatów. Aby zostać zakwalifikowanym do kategorii REŻYSER należy mieć nakręcone przynajmniej 15 minut materiału przez ostatnie dwa lata.
 3. W kategoriach filmowych długość zgłoszonego filmu musi przekraczać dwie minuty by ten mógł zostać zakwalifikowany. Uprasza się o podanie dokładnych, minutowych fragmentów, które zgłaszający chcieliby, by znalazły się w styczniowych przewodnikach po filmach. Proszę, dajcie te timestampy bo nie wyrobię……..
 4. Do kategorii SKLEJANKA można zgłaszać też Gothic Rapy, pod warunkiem, że posiadają one wykonany przez autora teledysk (i mają ponad dwie minuty długości, wiadomo).
 5. NOWOŚĆ – W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń do kategorii aktorskich zostaną one połączone w jedną kategorię AKTOR, do której również będą mogły zostać zapisane tylko dwa zgłoszenia na kanał. Gdy zobaczę zbyt mały ruch w sferze aktorskiej to po prostu zgłoszę się do każdego, kto zgłosił swoich dubbingerów do konkursu i spytam go o dwie najlepsze, jego zdaniem, role w swoich filmach, które chciałby zgłosić do kategorii łączonej.
 6. NOWOŚĆ – Filmy wykorzystujące Mekatrona/Gothic Bota zgłaszacie odpowiednio do kategorii komedia/powaga, a nie sklejanka.
 7. Machinimy inne niż z Gothica, tak jak w poprzedniej edycji, nie posiadają osobnej kategorii, ale oczywiście nadal mogą być zgłaszane.
 8. Tylko machinimy. Żadnych przeróbek ani gameplay’ów.
 9. NOWOŚĆ – Schemat punktacji głosów wygląda następująco: Złoto Jury – 20 pkt, Srebro Jury – 10, Brąz Jury – 5, Głos z widowni – 1 pkt.
 10. W kategoriach aktorskich głosujecie na pojedynczą rolę aktora, a nie całoroczny dorobek.
 11. NOWOŚĆ – Usunięta została kategoria SCENARIUSZ.
 12. Zabrania się wszelkich publicznych form namawiania do głosowania na konkretnego kandydata bądź sugerujących głosowanie na niego, a na każdą osobę dopuszczającą się takich praktyk zostaną nałożone odpowiednie kary. Może to być nawet wykluczenie z konkursu. Oczywiście samo reklamowanie plebiscytu nie będzie traktowane jako coś złego, byleby nie znalazła się w nim żadna forma reklamy czyjegoś uczestnictwa.

Złote Innosy 20/21 – Zapisy